Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Obecné zastupiteľstvo

Starosta obce

starosta-JPG     Ing. Štefan Vároš

     NEKA

     starosta@stiavnik.sk

 

 

 

 

Poslanci obecného zastupiteľstva

Volebný obvod č. 1:

 

bavlna-jpg      Jozef Bavlna

     NEKA

     jozef.bavlna@stiavnik.sk

  

 

 

KuciakJaroslav-JPG     Bc. Jaroslav Kuciak

     NEKA

     jaroslav.kuciak@stiavnik.sk

 

 

 

 

Volebný obvod č. 2:

Hujo-JPG     PaedDr. Peter Hujo

     SMER-SD

     peter.hujo@stiavnik.sk

 

 

 

stefan_fajbik-jpg     Štefan Fajbík

     NEKA

     stefan.fajbik@stiavnik.sk

 

 

 

Volebný obvod č. 3:

 

    Marián  Strásky

     Národná koalícia

    marian.strasky@stiavnik.sk

  

 

 

Misutka-JPG     Milan Mišutka

     NEKA

     milan.misutka@stiavnik.sk

 

 

 

 

Volebný obvod č. 4:

Belkova-JPG     Mgr. Mária Belková

     NEKA

     maria.belkova@stiavnik.sk

 

 

 

jozefglonek-jpg     Bc. Jozef Glonek

     NEKA

     jozef.glonek@stiavnik.sk

 

 

KuciakJuraj-JPG     Ing. Juraj Kuciak

     KDH

     juraj.kuciak@stiavnik.sk

 

 

 

 

Volebný obvod č. 5

VarosMiroslav-JPG     Miroslav Vároš

     NEKA

     miroslav.varos@stiavnik.sk

 

 

 

Harvanec-JPG     Štefan Harvanec

     NEKA

     stefan.harvanec@stiavnik.sk