Dátum: 24.10.2017 | Meniny má Kvetoslava | Teplota: 0,0 °C | Vlhkosť: 0 % | Predpoveď: | Pranostika: Mnoho dažďa v októbri, mnoho vetrov v decembri.

Starosta obce

starosta obce      Ing. Štefan Vároš

     NEKA

     starosta@stiavnik.sk

 

Poslanci obecného zastupiteľstva

Volebný obvod č. 1:

Jozef Bavlna      Jozef Bavlna

     rezbár, SDS

     jozef.bavlna@stiavnik.sk

  

 

Jozef Hajko      Jozef Hajko

     SMER-SD

     jozef.hajko@stiavnik.sk

 

 

Volebný obvod č. 2:

Katarina Bobrikova      Katarína Bobríková

     SDS

     katarina.bobrikova@stiavnik.sk

 

 

Stefan Fajbik     Štefan Fajbík

     vodič, SDS

     stefan.fajbik@stiavnik.sk

 

 

Volebný obvod č. 3:

Stefan Bocinec

       Štefan Bočinec

     obsluha čerpacej stanice, SMER - SD

     stefan.bocinec@stiavnik.sk

 

Stefan Papan     Ing. Štefan Papán

     SDS

     stefan.papan@stiavnik.sk

 

 

Volebný obvod č. 4:

Maria Belkova     Mgr. Mária Belková

     živnostníčka, NEKA

     maria.belkova@stiavnik.sk

 

Jozef Glonek     Bc. Jozef Glonek

     policajt, NEKA

     zástupca starostu obce

     jozef.glonek@stiavnik.sk

Juraj Kuciak     Ing. Juraj Kuciak

     KDH

     juraj.kuciak@stiavnik.sk

 

 

Volebný obvod č. 5

Miroslav Vároš     Miroslav Vároš

     NEKA

     miroslav.varos@stiavnik.sk

 

 

Stefan Harvanec     Štefan Harvanec

     NEKA

     stefan.harvanec@stiavnik.sk

 

 


Obecná rada

 

 

Komentáre (0)

PRIDAŤ KOMENTÁR [odošlete stlačením enteru]

Komentovať môžu iba zaregistrovaní.